Potkávat se s kamarády, mít super zážitky, pobavit se a ještě procvičit angličtinu nemusíme jen v létě na táboře. Během roku pořádáme další akce nejen pro naše ostřílené táborníky, ale i pro ty, kteří nás ještě neznají. Pokud jste už s námi byli na Táboře 007, jsou níže uvedené akce (kromě jiného) příležitostí potkat kamarády z léta. Jestliže s naším táborem ještě žádnou zkušenost nemáte, máte možnost nás poznat na některé z těchto menších akcí a rozhodnout se, zda byste s námi chtěli v létě jet i na tábor. Poznáte, kdo jsme, jak se staráme o děti, jaký pro ně chystáme program apod. Záleží nám na tom, aby si z akcí, které organizujeme i v průběhu roku, účastníci odnášeli hezké vzpomínky, nové informace, procvičili angličtinu zábavnou formou a dokonale se pobavili. Slabší i zkušenější angličtináři si u nás přijdou na své. Těšíme se! :-)

Vánoční sraz - Funny Christmas

Vánoce jsou skoro za dveřmi a s nimi i příležitost vidět se opět s kamarády z léta. Společně s vedoucími jsme si pro vás připravili vánoční odpoledne. Můžete se těšit na spoustu her, zábavy a tvoření. Chybět nebude ani zdobení vánočních perníčků. K tomu si pustíme ty nejznámější anglické koledy, jako jsou třeba Jingle Bells, Silent Night nebo We Wish You a Merry Christmas. Když budete mít chuť, společně si je i zazpíváme.

Věděli jste, že v Anglii se dárky rozbalují až 25. prosince ráno? A znáte nějaké další anglické vánoční zvyky? Ochutnali jste už někdy jejich tradiční Christmas pudding? No? It´s delicious! Jak je zvykem, procvičíme si i pár anglických slovíček. Na zdatnější angličtináře bude čekat i křížovka. Kdo si netroufne sám, tomu pomůže vedoucí, nebojte :-). A hlavně velká spousta dalších her a legrace!

SEE YOU AT CHRISTMAS!!! :-)

Vánoční sraz - Funny Christmas

Místo: Kubelíkova 55, Praha 3 (sídlo Jazyky 007) - nedaleko Olšanského náměstí
Termín: sobota 15. prosince nebo neděle 16. prosince 2018 od 13:00 do 18:00
(pozn.: vzhledem k velkému zájmu dáváme na výběr dva termíny)
Cena: 300 Kč (v ceně: 1x svačina, výhry, perníčky, materiál, program)

vanmim1 vanpernik vanmim2 vanpuding vanmim3