Potkávat se s kamarády, mít super zážitky, pobavit se a ještě procvičit angličtinu nemusíme jen v létě na táboře. Během roku pořádáme další akce nejen pro naše ostřílené táborníky, ale i pro ty, kteří nás ještě neznají. Pokud jste už s námi byli na Táboře 007, jsou níže uvedené akce (kromě jiného) příležitostí potkat kamarády z léta. Jestliže s naším táborem ještě žádnou zkušenost nemáte, máte možnost nás poznat na některé z těchto menších akcí a rozhodnout se, zda byste s námi chtěli v létě jet i na tábor. Poznáte, kdo jsme, jak se staráme o děti, jaký pro ně chystáme program apod. Záleží nám na tom, aby si z akcí, které organizujeme i v průběhu roku, účastníci odnášeli hezké vzpomínky, nové informace, procvičili angličtinu zábavnou formou a dokonale se pobavili. Slabší i zkušenější angličtináři si u nás přijdou na své. Těšíme se! :-)

Happy Easter - Velikonoční sraz

Velikonoce se blíží a s nimi i příležitost vidět se opět s kamarády z léta. Společně s vedoucími jsme si pro vás připravili zábavné odpoledne, které se uskuteční týden před Velikonocemi. Můžete se těšit na spoustu her, legrace a tvoření. Chybět nebude ani zdobení velikonočních vajíček nebo výroba přáníček pro rodiče či kamarády. Pokud nám bude přát počasí, půjdeme si zahrát i venkovní minigolf. Dozvíme se, jak se slaví Velikonoce v různých zemích světa. Víte, co znamenají slova tree, easter bunny, garden, hide, easter egg, find, green? Díky nim můžete poskládat velikonoční zvyk z anglicky mluvících zemí. Pokud znáte alespoň některé slovíčko, tak super, všechny si přeložíme a přidáme ještě další. :-)
Moc se na všechny těšíme. A pozor! Každý, kdo se velikonočního srazu zúčastní, ten získá magický náramek. SEE YOU ON EASTER!!! :-)

vajcka-angry vajcika-smajlici vajicka-mimoni

Happy Easter - Organizační informace

Místo: Kubelíkova 55, Praha 3, 130 00 (naše nové sídlo)
Termín a čas: sobota 13. dubna nebo neděle 14. dubna 2019 od 13:00 do 18:00
(pozn.: vzhledem k velkému zájmu dáváme na výběr dva termíny)
Cena: 300 Kč (v ceně: 1x svačina, vajíčka, barvy, výhry, program, magický náramek, vstupné na minigolf)

V případě zájmu je třeba vyplnit přihlášku:

Chci se přihlásit

Výlet Sloup – Seznámení s Willy Fogem

V sobotu 25. května nebo v neděli 26. května vyrazíme vstříc dalšímu dobrodružství. Vydáme se spolu přímo do našeho tábořiště ve Sloupu v Čechách. A tentokrát bude možnost s sebou vzít i rodiče a místo našeho tábora a okolí jim společně ukázat! Setkáme se s Angličanem jménem Willy Fog nebo s některým z jeho přátel. Dozvíme se, že již delší dobu se v jednom klubu gentlemanů debatuje o tom, zda je možné uskutečnit cestu kolem světa za pouhých 80 dní. Willy Fog zvažuje sázku, že ji dokáže uskutečnit. Bez pomoci to ale nepůjde. Přidáme se k němu a vydáme se na dobrodružnou cestu plnou neobvyklých zážitků? Opět budeme hrát i oblíbené hry a čekají nás i kvízy a hlavolamy! A samozřejmě každý, kdo se výletu zúčastní, obdrží další magický náramek. Těšíme se v květnu! Let‘s go…

balon1 hriste obr1

Výlet Sloup – Organizační informace

Místo odjezdu a příjezdu: Pobřežní 16, Praha Florenc - naproti hotelu Hilton
Termín: sobota 25. května (bez rodičů) nebo neděle 26. května (s rodiči) 2019 odjezd 9:00 příjezd 19:00
(pozn.: vzhledem k velkému zájmu dáváme na výběr dva termíny)
Cena: 850 Kč (v ceně: doprava po celý den, 1x oběd, 2x svačina, výhry, program)

Chci se přihlásit