Příběh tábora: Každý rok jiné dobrodružství :-)

Každý rok připravujeme nový příběh a dobrodružné putování. Vše začíná již podzimním výletem, pak pokračují další akce a celoroční téma pak vyvrcholí na táboře. V předchozím roce jsme prožívali dobrodružství s kovbojem jménem Joe, jeho sestřenicí, s farmáři, indiány a desperáty. Nyní vyrážíme na Cestu kolem světa za 80 dní. Celý příběh ještě nemůžeme prozradit, protože budeme vše objevovat na výletech a srazech v průběhu roku, ale několik zajímavostí pro vás přeci jen máme :-)
Gentleman Willy Fog se vsadil, že je schopen uskutečnit cestu kolem světa za 80 dní. Vydáme se s ním a zažijeme všechna dobrodružství i nástrahy, které mohou odvážného cestovatele během putování do dalekých krajin překvapit. Čeká nás spousta legrace a zábavných her. Vydáme se společně do vzdálených zemí. V Indii se potkáme z tamní princeznou, v Anglii budeme muset přemluvit mořeplavce, aby nám dovolili plout společně s nimi. Je možné, že nás bude chtít někdo zdržet nebo nám cestu překazit, abychom sázku prohráli, ale my se nedáme! :-) Při náročné cestě budeme putovat po železnici, létat vzduchem, plavit se po vodě. A možná dojde i na dobrodružnou jízdu na hřbetu slona:) V Persii budeme tančit s místními kmeny a v daleké Číně dojde i na výrobu papíru a obchodování s němými mnichy. Čeká na nás několik cizokrajných sportů a mnoho dalších zábavných aktivit. Užijete si hodně legrace, poznáte nové kamarády, naučíte se spoustu nových věcí, zdokonalíte se v angličtině zábavnou formou a seznámíte se i s jinými cizími jazyky.

Pestrý program celý den: soutěže, zábava, příroda

Ozve se volání "Wake up" a začíná nám den :-) Následuje zábavná rozcvička, kterou vedou komici Bob a Tom. Po snídani následuje dopolední program her. Některé jsou na logiku, jiné na pohybové dovednosti. A pokud to hry umožňují, tak při nich používáme angličtinu zábavnou formou, ale vždy jen tak, aby všemu každý táborník rozuměl. Po dobrém obědě následuje odpočinek: během něj pohodička, klídek a kdo bude chtít být aktivní, napíšeme domů dopis v angličtině, ať si rodiče počtou :-) nebo si můžeme koupit nějakou drobnost v táborovém obchůdku - česky? ale kdepak, prodavač mluví jen anglicky - vždyť jsme na cestách a mezi cizinci :-)
A pak už hurá na hry... Čekají vás různé dobrodružné a důmyslné hry: Super kvíz, Mafiáni, Mořeplavba, Logik, Ohnivé koule, Kouzlení, Tajemné vzkazy, Šifrovaná slova a mnoho dalších. Taky se dostane na sportovní soutěže: přehazka, ringo, fotbálek a další.
V případě horkých dní plánujeme vodní hrátky a soutěže. Máme v plánu i volitelné odpoledne, kdy je na výběr z výtvarných činností, tanečního kroužku, sportovní olympiády a podobně. A kdo přijel na tábor a ještě neumí plavat, může se to s námi i naučit. :-)
Po večeři přijde gentleman Willy Fog a vyhlásí výsledky odpoledních her. Pak bude následovat večerní program. Na každý večer máme připraveno něco jiného. Tábor 007’s got talent, Táborák - hry a zpívání u něj, Volba Miss, Diskotéka, Taneční soutěž a další. No a pak už večerka. Ať máme síly na další den. Good night :-)

Máte další dotazy ohledně tábora? Kontaktujte nás, nebo si přečtěte časté otázky zde.