Nejčastější otázky

Mám zájem dceru / syna na tábor přihlásit, ale mám obavu, protože pojede na takovou akci poprvé.
Je určitě správné, že uvažujete o přihlášení na tábor. Nejen, že děti na takové akci zažijí spoustu legrace, ale zároveň se více naučí samostatnosti a komunikaci v kolektivu, což je do života velké plus. V případě Tábora 007 můžeme slíbit, že vytvoříme takové podmínky, aby si Vaše dcera nebo syn akci oblíbili a rádi se v budoucnu vraceli. Navíc zlepšíme jazykové znalosti každého účastníka a naučíme jej dalším užitečným věcem – např. poskytování první pomoci, což může být do budoucna též velmi přínosné.

Jak je na táboře zajištěna zdravotní péče?
Na táboře organizujeme mnoho pohybových a sportovních aktivit, ale vždy dbáme na to, aby bylo riziko zranění co nejmenší. Pokud přeci jen ke zranění či onemocnění dítěte dojde, je v našem týmu zkušená zdravotnice, která se o Vaší dceru či syna dobře postará.

Mohou jet úplní začátečníci v angličtině?
Jazykový Tábor 007 je vhodný pro všechny úrovně znalostí. V případě začátečníků je výhodou alespoň jeden rok studia ve škole, není však podmínkou.

Potřebují děti nějaké pomůcky na výuku?
Kdepak :-) Všechny potřebné výukové materiály jsou již v ceně tábora.

Kolik má dítě mít kapesné?
O Vaše ratolesti je po všech stránkách dobře postaráno, proto vysoké kapesné není nutné. Na táboře funguje tzv.táborový obchůdek, kde si děti mohou koupit např. pohledy, známky, cukrovinky apod. Malý obnos, cca 200 Kč, je dostatečným na celou dobu tábora. Menší děti mohou mít uschované peníze u svých vedoucích.

Mohou rodiče navštěvovat své děti během tábora?
Rodiče dítěte mají právo kdykoli navštívit dítě v průběhu akce, nicméně návštěvy nedoporučujeme. V případě návštěvy rodiče totiž může nastat komplikovaná situace, kdy se bude stýskat dětem, za kterými jejich vlastní rodiče nepřijeli. Proto prosíme návštěvu dítěte zvažte a v případě, že ji budete považovat za nezbytně nutnou, nás telefonicky předem informujte. Můžete se spolehnout, že o Vaše dítě bude dobře postaráno a program bude připravený tak, že se nebude ani chvíli nudit.

V případě, že chcete vidět prostředí tábora či poznat osobně organizátory, využijte kontaktního telefonu a vše zrealizujeme k Vaší plné spokojenosti.