Příběh tábora: Každý rok jiné dobrodružství :-)

V létě se vrátíme v čase do starověkého Řecka. V těch časech vládl na zemi i nebi bůh Zeus. Společně s ostatními bohy sídlil na bájné hoře Olymp. Smrtelníci však měli na toto posvátné místo zakázáno vstoupit, a tak si o něm pouze vymýšleli různé legendy a pověsti. Zeus, král bohů a bohyň, byl ze všech nejmocnější a ovládal hromy a blesky. A protože i bohové měli lidské vlastnosti, stávalo se, že mezi nimi docházelo k častým sporům. A nejinak tomu bylo mezi Diem a jeho bratry Poseidonem – vládcem moří, a Hádem, který kraloval v říši mrtvých. A nejen s nimi se na našem putování setkáme. Kdo by neznal krásnou bohyni Athénu či Artemis? Podle prastaré legendy ukryl Zeus v jednom z řeckých chrámů veliké tajemství. To však bylo během staletí zcela zapomenuto, stejně jako místo, kde by se mělo nacházet. Až nález staré dřevěné truhly tento příběh znovu oživil. Podaří se nám odhalit toto tajemství? A skrývá se dosud na původním místě, nebo bylo v průběhu let přemístěno do bezpečí? Říká se, že kdo toto tajemství zná, bude vládnout Olympu na věčné časy. Je tedy jasné, že ho budou chtít odhalit i další… Jedno je však jisté už teď, naše putování nebude jednoduché, ale určitě nás čeká velké dobrodružství. Vydáme se společně po řeckých ostrovech, poznáme některé bájné bytosti a užijeme si spoustu zábavy a potkáme staré i nové kamarády. Nebudou chybět nové hry a opět si procvičíme i angličtinu. Samozřejmě zábavnou formou a podle schopností každého táborníka. Zažijeme pravou řeckou Olympiádu a budeme bohatě odměněni za naše úspěchy samotným vládcem Olympu. Připravte se, vyplouváme už brzy!

Pestrý program celý den: soutěže, zábava, příroda

Ozve se volání "Wake up" a začíná nám den :-) Následuje zábavná rozcvička, kterou vedou komici Bob a Tom. Po snídani následuje dopolední program her. Některé jsou na logiku, jiné na pohybové dovednosti. A pokud to hry umožňují, tak při nich používáme angličtinu zábavnou formou, ale vždy jen tak, aby všemu každý táborník rozuměl. Po dobrém obědě následuje odpočinek: během něj pohodička, klídek a kdo bude chtít být aktivní, napíšeme domů dopis v angličtině, ať si rodiče počtou :-) nebo si můžeme koupit nějakou drobnost v táborovém obchůdku - česky? ale kdepak, prodavač mluví jen anglicky - vždyť jsme na cestách a mezi cizinci :-)
A pak už hurá na hry... Čekají vás různé dobrodružné a důmyslné hry: Super kvíz, Mafiáni, Mořeplavba, Logik, Ohnivé koule, Kouzlení, Tajemné vzkazy, Šifrovaná slova a mnoho dalších. Taky se dostane na sportovní soutěže: přehazka, ringo, fotbálek a další.
V případě horkých dní plánujeme vodní hrátky a soutěže. Máme v plánu i volitelné odpoledne, kdy je na výběr z výtvarných činností, tanečního kroužku, sportovní olympiády a podobně. :-)
Po večeři budou vyhlášeny výsledky odpoledních her. Pak bude následovat večerní program. Na každý večer máme připraveno něco jiného. Tábor 007’s got talent, Táborák - hry a zpívání u něj, Volba Miss, Diskotéka, Taneční soutěž a další. No a pak už večerka. Ať máme síly na další den. Good night :-)

Máte další dotazy ohledně tábora? Kontaktujte nás, nebo si přečtěte časté otázky zde.