Příběh tábora: Každý rok jiné dobrodružství :-)

Již několik let připravujeme každý rok nové atraktivní téma.

  • 2016 - Starý kufr kapitána Flinta
  • 2017 - Rytíři kulatého stolu
  • 2018 - Dobrodružství na Divokém západě
  • 2019 - Cesta kolem světa za 80 dní
  • 2020 - Tajemství vládce Olympu
V roce 2021 se vydáme s Sherlockem Holmesem rešit různé detektivní záhady.

Pestrý program celý den: soutěže, zábava, příroda

Ozve se volání "Wake up" a začíná nám den :-) Následuje zábavná rozcvička, kterou vedou komici Bob a Tom. Po snídani následuje dopolední program her. Některé jsou na logiku, jiné na pohybové dovednosti. A pokud to hry umožňují, tak při nich používáme angličtinu zábavnou formou, ale vždy jen tak, aby všemu každý táborník rozuměl. Po dobrém obědě následuje odpočinek: během něj pohodička, klídek a kdo bude chtít být aktivní, napíšeme domů dopis v angličtině, ať si rodiče počtou :-) nebo si můžeme koupit nějakou drobnost v táborovém obchůdku - česky? ale kdepak, prodavač mluví jen anglicky - vždyť jsme na cestách a mezi cizinci :-)
A pak už hurá na hry... Čekají vás různé dobrodružné a důmyslné hry: Super kvíz, Mafiáni, Mořeplavba, Logik, Ohnivé koule, Kouzlení, Tajemné vzkazy, Šifrovaná slova a mnoho dalších. Taky se dostane na sportovní soutěže: přehazka, ringo, fotbálek a další.
V případě horkých dní plánujeme vodní hrátky a soutěže. Máme v plánu i volitelné odpoledne, kdy je na výběr z výtvarných činností, tanečního kroužku, sportovní olympiády a podobně. :-)
Po večeři budou vyhlášeny výsledky odpoledních her. Pak bude následovat večerní program. Na každý večer máme připraveno něco jiného. Tábor 007’s got talent, Táborák - hry a zpívání u něj, Volba Miss, Diskotéka, Taneční soutěž a další. No a pak už večerka. Ať máme síly na další den. Good night :-)

Máte další dotazy ohledně tábora? Kontaktujte nás, nebo si přečtěte časté otázky zde.