Příběh tábora: Každý rok jiné dobrodružství :-)

Již několik let připravujeme každý rok nové atraktivní téma.
  • 2016 - Starý kufr kapitána Flinta
  • 2017 - Rytíři kulatého stolu
  • 2018 - Dobrodružství na Divokém západě
  • 2019 - Cesta kolem světa za 80 dní
  • 2020 - Tajemství vládce Olympu
  • 2021 - Sherlock Holmes: Případ srdcového esa
  • 2022 - Záhada zlaté pyramidy

V roce 2023 se vydáme do New Yorku odhalit loupež století.


V létě se společně podíváme do USA první poloviny minulého století. New York a další města na nás čekají. Možná nás putování dovede až za mexickou hranici. Setkáme se s mafianskymi rodinami, slavnými policisty i běžnými občany.  Chystá se loupež století. New York je ale nepřehledné spletité město. Starodávná auta, tajemné bary, narrow streets, wide avenues, dark corners and large squares. Podaří se nám včas zastavit chamtivé mafiánské bratry, kteří porušili všechna rodinná pravidla a zvyklosti? Budeme se muset vydat za samotným a obávaným donem Valentino. A jakou úlohu zde má tajemná Jane? Čekají nás nástrahy a velké dobrodružství. Chceš být u toho? Přidej se k nám. :-) Tábor bude jako vždy perfektní. Užijeme si spoustu zábavy a potkáme staré i nové kamarády.

Pestrý program celý den: soutěže, zábava, příroda

Ozve se volání "Wake up" a začíná nám den :-) Následuje zábavná rozcvička, kterou vedou komici Bob a Tom. Po snídani následuje dopolední program her. Některé jsou na logiku, jiné na pohybové dovednosti. A pokud to hry umožňují, tak při nich používáme angličtinu zábavnou formou, ale vždy jen tak, aby všemu každý táborník rozuměl. Po dobrém obědě následuje odpočinek: během něj pohodička, klídek a kdo bude chtít být aktivní, napíšeme domů dopis v angličtině, ať si rodiče počtou :-) nebo si můžeme koupit nějakou drobnost v táborovém obchůdku - česky? ale kdepak, prodavač mluví jen anglicky - vždyť jsme na cestách a mezi cizinci :-)
A pak už hurá na hry... Čekají vás různé dobrodružné a důmyslné hry: Super kvíz, Mafiáni, Mořeplavba, Logik, Ohnivé koule, Kouzlení, Tajemné vzkazy, Šifrovaná slova a mnoho dalších. Taky se dostane na sportovní soutěže: přehazka, ringo, fotbálek a další.
V případě horkých dní plánujeme vodní hrátky a soutěže. Máme v plánu i volitelné odpoledne, kdy je na výběr z výtvarných činností, tanečního kroužku, sportovní olympiády a podobně. :-)
Po večeři budou vyhlášeny výsledky odpoledních her. Pak bude následovat večerní program. Na každý večer máme připraveno něco jiného. Tábor 007’s got talent, Táborák - hry a zpívání u něj, Volba Miss, Diskotéka, Taneční soutěž a další. No a pak už večerka. Ať máme síly na další den. Good night :-)

Máte další dotazy ohledně tábora? Kontaktujte nás, nebo si přečtěte časté otázky zde.