Základem našeho tábora je kvalitní program, dobré ubytování i stravování a hlavně nadšený tým vedoucích. Na to se na Táboře 007 můžete spolehnout. Vůbec to nejdůležitější pro nás je, co o Táboře 007 říkají účastníci a jejich rodiče.

Reference:

Z názorů rodičů a účastníků tábora:

Maminka Denči a Jany: Přivezli jsme z tábora holky domů a byly úplně nadšené. Z toho jsme nadšení my!

Dan: Bylo to super! Moc jsem si to užil a chci jet příští rok s klukama znova. Nejvíc mě bavily koně a sportovní soutěže.

Maminka Káji: Na tábor jsme Karolínu posílali poprvé, nebyli jsme si jistí, jestli to zvládne. Z tábora přijela ubrečená, protože ji mrzelo, že už skončil. Díky moc všem vedoucím.

Nikča: Na tábor jsem jela sama, nikoho jsem neznala a měla jsem strach, aby se mi nestýskalo, ale hned v autobuse jsem si našla kamarádky a moc jsem si to užila. Super byly srandovní ranní rozcvičky, hry a taky diskotéka a táborák.

Tatínek Martina: Děkujeme organizátorům, za vstřícnost ohledně speciální diety pro našeho syna. Moc si to užil a chce zase.

Marek: Tábor mě bavil, nejlepší bylo obchodování s mnichy a taneční soutěž oddílů. Těším se na příští rok.

Pavlíkovi rodiče: Měli jsme obavu, aby se syn adaptoval do nového prostředí, ale zvládl to tak dobře, že ani nestíhal psát domů. Moc si to užil, z čehož jsme měli velkou radost.