Termíny 2023

Datum Akce Cena
24. 7. - 2. 8. Tábor 007 - 1. turnus 6 850 Kč
5. 8. - 14. 8. Tábor 007 - 2. turnus 6 850 Kč

Tábor 007 - organizační podrobnosti a doprava

K platbě tábora je možno využít i FKSP, firemních benefitů apod.

V ceně je zahrnuto:

  • plná penze + svačiny + pitný režim po celý den
  • ubytování ve stanech nebo chatkách
  • kontakt s anglickým jazykem zábavnou formou
  • zdravotnický dohled po celou dobu tábora
  • ceny a výhry pro účastníky
  • zábavný program
  • táborové tričko a táborový náramek
  • zdarma doprava táborovým autobusem

Jazykový Tábor 007 organizujeme jako neziskovou akci s vyrovnaným rozpočtem. Finance vybrané na poplatcích jsou kompletně využity na náklady spojené s táborem, na celoroční přípravu, na výhry v soutěžích apod.

Cesta na tábor

Můžete k nám přijet buď vlastní dopravou nebo táborovým autobusem. (Pokud táborový autobus nevyužijete, nelze žádat o snížení ceny tábora, děkujeme za pochopení.) Způsoby dopravy lze kombinovat (např. pro příjezd na tábor využít autobus a zpět odjet vlastní dopravou).

Vlastní doprava - popis cesty

Přijet do Sloupu v Čechách je jednoduché. Táborová základna se nachází kousek od Nového Boru a České Lípy. Blízko je i Liberec, opačným směrem pak Děčín a Ústí nad Labem. V případě, že zvolíte vlastní dopravu, budeme se na vás těšit přímo v areálu Tábora 007 ve 12:30. Okolo areálu je krásná příroda, potok, lesy, louky. Nejsme ničím ani nikým rušeni. Cesta přitom není složitá. Po výjezdu ze Sloupu v Čechách se dáte doprava lesní cestou souběžně s hlavní silnicí a po 500 metrech již vidíte Tábor 007. Zde jsou souřadnice GPS: 50.7442, 14.60704, pro snadnější plánování cesty můžete využít i Google mapu:

Táborová doprava - popis cesty

V případě, že se rozhodnete využít náš táborový autobus, jsou pro vás důležité tyto informace: adresa srazu: naproti Pobřežní 14, Praha 8 - Florenc (parkoviště z boku hotelu Hilton). Na místo se dostanete snadno autem i městskou dopravou. Sraz u autobusu v den odjezdu je v 10:30. Naložíme kufry i táborníky a vyrážíme. :-) Autobus jede přímo až do Sloupu v Čechách, zastávky z důvodu plynulosti neorganizujeme. Pokud jste ze severu Čech, doporučujeme dovézt děti spíše na místo. Případně se s námi poraďte po telefonu.

Cesta zpět

Všechno hezké někdy končí, ale za rok se budeme těšit zase. Poslední den po snídani proběhne focení na památku, udílení diplomů, závěrečné soutěže apod. Následuje oběd a rozloučení. V případě, že si táborníky budete odvážet sami přímo z místa konání tábora, můžete přijet ve 12:30. Autobus bude vyjíždět ze Sloupu v Čechách ve 14:00 a přibližně v 16:00 dorazí do Prahy. Příjezd v tuto dobu jsme zvolili úmyslně, neboť myslíme na rodiče, kteří chodí do práce. Táborníky si budete moci vyzvednout na stejném místě, odkud se vyjíždělo. Adresa: naproti Pobřežní 14, Praha 8 - Florenc (parkoviště z boku hotelu Hilton).