Jazykový tábor 007

SLOUP V ČECHÁCH

Vydej se s námi za dobrodružstvím v New Yorku

V létě se společně podíváme do USA první poloviny minulého století. New York a další města na nás čekají. Možná nás putování dovede až za mexickou hranici. Setkáme se s mafiánskymi rodinami, slavnými policisty i běžnými občany. Chystá se loupež století. New York je ale nepřehledné spletité město. Starodávná auta, tajemné bary, narrow streets, wide avenues, dark corners and large squares. Podaří se nám včas zastavit chamtivé mafiánské bratry, kteří porušili všechna rodinná pravidla a zvyklosti? Budeme se muset vydat za samotným a obávaným donem Valentinem. A jakou úlohu zde má tajemná Jane? Čekají nás nástrahy a velké dobrodružství. Chceš být u toho? Přidej se k nám. :-) Tábor bude jako vždy perfektní. Užijeme si spoustu zábavy a potkáme staré i nové kamarády. Připravte se, vyrážíme už brzy! Tak se už těšte na léto a na výlety i srazy :-) SEE YOU SOON :-)

Tábor téměř plný za 2 dny

Děkujeme za zájem a také za to, že máte Tábor 007 rádi. Mile nás překvapil velký zájem o bydlení ve stanech hned první den registrací. Za dva dny jsme zaplnili přes 250 míst. Poslední den registrací přibylo jen asi 10, což je milý signál, že si naši úžasní táborníci (a jejich rodiče) nechtějí nechat tábor ujít a raději se registrovali v prvních dvou dnech. Aktuálně máme posledních 7 míst na prvním turnusu a na druhý přijímáme náhradníky. Může se stát, že kapacitu o několik míst navýšíme, takže v případě zájmu se registrujte i jako náhradníci. Pokud ale chcete mít jistotu účasti na táboře, využijte posledních několika míst na prvním turnusu. Další podrobnosti budou všem chodit na email, který uvedli při registraci.


V případě zájmu je třeba vyplnit přihlášku:

Chci se přihlásit

PROČ ZVOLIT TÁBOR 007?

Informace pro rodiče

1. Máme zkušenosti s pořádáním táborů: členové našeho týmu jsou zkušení táboroví vedoucí, kteří celý rok připravují program a vymýšlí nové a nové hry. Můžete se spolehnout, že Váš potomek bude v dobrých rukou a tábor si maximálně užije.

2. Umíme anglicky a baví nás to: rozhodně nejsme výukový tábor a nebudeme nikoho zkoušet u tabule ani psát písemky. Pořád máme na paměti to, že je léto a to si mají děti co nejvíce užít. Pokud si užijí léto a ještě zábavnou formou získají nové znalosti v angličtině, tak to považujeme za ideální stav. Nenásilně proto máme angličtinu zařazenou v některých hrách a v denních činnostech (táborový obchůdek).

3. Tábor je vhodný i pro ty, kteří jedou poprvé: pokud jede Vaše dítě poprvé, tak chápeme, jak je důležité, aby ta první zkušenost byla kladná a uděláme pro to maximum. I v případě, že již má táborové zkušenosti, ale na náš tábor jede poprvé, tak Vaši dceru nebo syna rychle zapojíme do kolektivu a brzy bude mít mnoho nových kamarádů a tábor si oblíbí. Pokud máte zájem, aby si Vaše dítě ještě lépe zvyklo, tak můžeme doporučit výlety a srazy, které pořádáme po celý rok. Zde se potkají děti, které spolu pak budou na táboře a poznají i své budoucí vedoucí. Budeme soutěžit, hrát zajímavé hry i mluvit trochu anglicky. Více o akci si dočtete zde: Výlety a srazy.

4. Organizujeme akce i přes rok: s dětmi jsme v kontaktu nejen přes léto, ale i v průběhu roku. Výhodou tak je, že s námi mohou procvičovat angličtinu zábavnou formou i v průběhu roku. Navíc mohou své kamarády z tábora vidět i častěji než právě v létě.

5. Zábavný program: zakládáme si na tom, aby se od rána do večera účastníci tábora nenudili. Dopoledne i odpoledne hrajeme hry v lese i na hřišti, v případě špatného počasí máme připraven zábavný program pod střechou. Máme v plánu i volitelné odpoledne, kdy je na výběr z výtvarných činností, tanečního kroužku, sportovní olympiády a podobně. Večer zpíváme u táboráku nebo tancujeme na diskotéce.

6. Kvalitní ubytování: účastníci tábora jsou ubytováni ve stanech a chatkách. Máme hezké rekonstruované sprchy a toalety, velkou jídelnu a spoustu prostoru pro hry na čerstvém vzduchu. K dispozici je hřiště na fotbal, přehazovanou, vybíjenou i ringo. Pokud si chcete prohlédnout tábor a okolí klikněte zde: Základna tábora.

7. Zdravá a pestrá strava: vaříme oblíbená jídla a stravování obohacujeme svačinami dopoledne i odpoledne (obvykle ovoce). Dbáme na celodenní pitný režim. V případě speciálních diet dětí se snažíme vyjít maximálně vstříc.

8. Malebná krajina Lužických hor: tábor pořádáme v krásné přírodě, která skýtá možnost pro různé druhy her a outdoorových aktivit. Lákadlem je nedaleký skalní hrad. Své kouzlo má i lesní divadlo. A pozoruhodné jsou i skalní varhany, místo kde se točila pohádka Pyšná princezna.

9. Ideální kapacita tábora - hodně i málo zároveň: oproti minulosti jsme zvětšili odhadovanou kapacitu tábora na cca 130 účastníků, takže se můžete spolehnout, že i když Vaše dcera nebo syn jedou s námi poprvé, tak najdou mnoho kamarádů v podobném věku. Zároveň ale skupinky (oddíly) jsou obvykle po 16-ti - tento počet zajistí, že každému účastníkovi tábora se můžeme dostatečně osobně věnovat. Vzhledem k faktu, že skupinku vedou vždy minimálně dva vedoucí, tak je přístup velmi osobní.

10. Jsme stále on-line: na Facebook přidáváme novinky o programu, informace z příprav tábora a další zajímavosti. Především přispíváme během tábora. Rodiče se mohou dozvědět např: jaký byl program, co bylo dobrého k jídlu, co jsme se naučili a různé další legrácky a vtipné momenty. V archivu najdete i mnoho fotografií, pro lepší představu o táboře. Buďte s námi ve spojení a klikněte > zde << :-).